TM070RDH10-42

| panel Model | TM070RDH10-42 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDH10-42 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 154.08×85.92 mm |
| Obrys | 164.9×100×6 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S8P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM070RDH10-42.
TIANMA TM070RDH10-42 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM070RDH10-42 nebo podrobné specifikace TIANMA TM070RDH10-42 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM070RDH10-42 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDH10-42 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM070RDH10-42 nebo podrobné specifikace TIANMA TM070RDH10-42 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM070RDH10-42 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM070RDH10-42"
- TIANMA TM070RDH10-42
- Datasheet TM070RDH10-42
- Obrázek TM070RDH10-42
- Cena TM070RDH10-42
- Distributor TM070RDH10-42

