TM043YDHG30-40

| panel Model | TM043YDHG30-40 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM043YDHG30-40 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 56.16×93.6 mm |
| Obrys | 61.96×104.5 mm |
| Povrch | Antireflection |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 8S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Vstupní napětí | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM043YDHG30-40.
TIANMA TM043YDHG30-40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM043YDHG30-40 nebo podrobné specifikace TIANMA TM043YDHG30-40 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM043YDHG30-40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM043YDHG30-40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM043YDHG30-40 nebo podrobné specifikace TIANMA TM043YDHG30-40 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM043YDHG30-40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM043YDHG30-40"
- TIANMA TM043YDHG30-40
- Datasheet TM043YDHG30-40
- Obrázek TM043YDHG30-40
- Cena TM043YDHG30-40
- Distributor TM043YDHG30-40

