TM040YVZG31

| panel Model | TM040YVZG31 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM040YVZG31 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 51.84×86.4 mm |
| Obrys | 63×103×3.53 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (4H) |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 67% |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | MIPI (2 data lanes) , 25 pins |
| Vstupní napětí | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVDD/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM040YVZG31.
TIANMA TM040YVZG31 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM040YVZG31 nebo podrobné specifikace TIANMA TM040YVZG31 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM040YVZG31 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YVZG31 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM040YVZG31 nebo podrobné specifikace TIANMA TM040YVZG31 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM040YVZG31 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM040YVZG31"
- TIANMA TM040YVZG31
- Datasheet TM040YVZG31
- Obrázek TM040YVZG31
- Cena TM040YVZG31
- Distributor TM040YVZG31

