TM035WDHG03

| panel Model | TM035WDHG03 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM035WDHG03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 53.28×71.04 mm |
| Obrys | 64×85×3.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 39 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM035WDHG03.
TIANMA TM035WDHG03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM035WDHG03 nebo podrobné specifikace TIANMA TM035WDHG03 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM035WDHG03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM035WDHG03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM035WDHG03 nebo podrobné specifikace TIANMA TM035WDHG03 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM035WDHG03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM035WDHG03"
- TIANMA TM035WDHG03
- Datasheet TM035WDHG03
- Obrázek TM035WDHG03
- Cena TM035WDHG03
- Distributor TM035WDHG03

