TM028HDZ30

| panel Model | TM028HDZ30 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM028HDZ30 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 43.2×57.6 mm |
| Obrys | 50×69.2×3.47 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8/16-bit 8080 parallel |
| Vstupní napětí | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM028HDZ30.
TIANMA TM028HDZ30 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM028HDZ30 nebo podrobné specifikace TIANMA TM028HDZ30 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM028HDZ30 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM028HDZ30 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM028HDZ30 nebo podrobné specifikace TIANMA TM028HDZ30 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM028HDZ30 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM028HDZ30"
- TIANMA TM028HDZ30
- Datasheet TM028HDZ30
- Obrázek TM028HDZ30
- Cena TM028HDZ30
- Distributor TM028HDZ30

