Přehled
Specifikace
TD035TTEA2

TD035TTEA2 Základní informace
| panel Model | TD035TTEA2 |
|---|---|
| panel Brand | TPO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| TD035TTEA2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
TD035TTEA2 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 115 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
TD035TTEA2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
TD035TTEA2 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
TD035TTEA2 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|
