Přehled
Specifikace
TCG075VG2AD-G00

TCG075VG2AD-G00 Základní informace
| panel Model | TCG075VG2AD-G00 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG075VG2AD-G00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -10 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
TCG075VG2AD-G00 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 107 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.079×0.237 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.237×0.237 mm (H×V) |
| Hmotnost | 440g (Typ.) |
| Aktivní oblast | 151.68×113.76 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 156.3×118.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 184×139.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 14.5/16.3 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes (4-Φ2.5) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive) |
TCG075VG2AD-G00 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
TCG075VG2AD-G00 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotřeba energie | 5.06W (Typ.) |
| Časový řadič (T-CON) | Embedded T-CON |
TCG075VG2AD-G00 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar lampy | Straight |
| Doba životnosti lampy | 58K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 440V (Typ.) |
| Proud lampy | 2.0/6.0mA (Min./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 40/100KHz (Min./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 4.1W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
TCG075VG2AD-G00 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 290/435mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 957mW |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | Kyocera Elco - 08-6210-033-340-800+, Pitch:0.5 mm, Pin:33 pins |
