TCG075VG2AD-G00

| panel Model | TCG075VG2AD-G00 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG075VG2AD-G00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 151.68×113.76 mm |
| Obrys | 184×139.8×16.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 450:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera TCG075VG2AD-G00.
Kyocera TCG075VG2AD-G00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG075VG2AD-G00 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG075VG2AD-G00 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG075VG2AD-G00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG075VG2AD-G00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG075VG2AD-G00 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG075VG2AD-G00 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG075VG2AD-G00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TCG075VG2AD-G00"
- Kyocera TCG075VG2AD-G00
- Datasheet TCG075VG2AD-G00
- Obrázek TCG075VG2AD-G00
- Cena TCG075VG2AD-G00
- Distributor TCG075VG2AD-G00

