Přehled
Specifikace
TCG062HV1AE-G02

TCG062HV1AE-G02 Základní informace
| panel Model | TCG062HV1AE-G02 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 640×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG062HV1AE-G02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -10 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
TCG062HV1AE-G02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×240 (HVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 109 PPI |
| Poměr stran | 8:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Hmotnost | 165g (Typ.) |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| Aktivní oblast | 147.84×55.44 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 152.4×60.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 174.2×73.4 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.2 mm |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes (4-Ф2.5) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
TCG062HV1AE-G02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/85/50 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
TCG062HV1AE-G02 elektronika Feature
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
|---|
TCG062HV1AE-G02 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 1 pcs |
| Doba životnosti lampy | 54K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 395V (Typ.) |
| Proud lampy | 3.0/6.0mA (Min./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 40/100KHz (Min./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 645/1077V (Max.)(Ta=+25/-20℃) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
TCG062HV1AE-G02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤5.5V |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | Kyocera Elco - 08-6210-033-340-800+, Pitch:0.5 mm, Pin:33 pins |
