T850QVF02.0

| panel Model | T850QVF02.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,85 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T850QVF02.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 1872×1053 mm |
| Obrys | 1916.1×1100.4 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 4000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 1.07B (10-bit) , CIE1931 87% |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 120Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | V-by-One 16 lane , 97 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO T850QVF02.0.
AUO T850QVF02.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO T850QVF02.0 nebo podrobné specifikace AUO T850QVF02.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO T850QVF02.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO T850QVF02.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO T850QVF02.0 nebo podrobné specifikace AUO T850QVF02.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO T850QVF02.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T850QVF02.0"
- AUO T850QVF02.0
- Datasheet T850QVF02.0
- Obrázek T850QVF02.0
- Cena T850QVF02.0
- Distributor T850QVF02.0

