T420HVN06.1

| panel Model | T420HVN06.1 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T420HVN06.1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 930.24×523.26 mm |
| Obrys | 952.2×547×27.3 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 3000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO T420HVN06.1.
AUO T420HVN06.1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO T420HVN06.1 nebo podrobné specifikace AUO T420HVN06.1 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO T420HVN06.1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO T420HVN06.1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO T420HVN06.1 nebo podrobné specifikace AUO T420HVN06.1 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO T420HVN06.1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T420HVN06.1"
- AUO T420HVN06.1
- Datasheet T420HVN06.1
- Obrázek T420HVN06.1
- Cena T420HVN06.1
- Distributor T420HVN06.1
