Přehled
Specifikace
ST4761B01-7

ST4761B01-7 Základní informace
| panel Model | ST4761B01-7 |
|---|---|
| panel Brand | CSOT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,48 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ST4761B01-7 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
ST4761B01-7 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 46 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.183×0.549 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.549×0.549 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2.00Kgs |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (2H) |
| Aktivní oblast | 1054.08×592.92 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 1068.75×607.61 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.35 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
ST4761B01-7 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | HVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 62% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 6.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
ST4761B01-7 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 120Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
ST4761B01-7 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
ST4761B01-7 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
