ST4761B01-7

| panel Model | ST4761B01-7 |
|---|---|
| panel Brand | CSOT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,48 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ST4761B01-7 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | HVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 1054.08×592.92 mm |
| Obrys | 1068.75×607.61 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 4000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 62% |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 120Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CSOT ST4761B01-7.
CSOT ST4761B01-7 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CSOT ST4761B01-7 nebo podrobné specifikace CSOT ST4761B01-7 nebo jiných LCD CSOT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CSOT ST4761B01-7 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CSOT ST4761B01-7 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CSOT ST4761B01-7 nebo podrobné specifikace CSOT ST4761B01-7 nebo jiných LCD CSOT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CSOT ST4761B01-7 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ST4761B01-7"
- CSOT ST4761B01-7
- Datasheet ST4761B01-7
- Obrázek ST4761B01-7
- Cena ST4761B01-7
- Distributor ST4761B01-7

