SP06Q002-T

| panel Model | SP06Q002-T |
|---|---|
| panel Brand | HITACHI |
| descrition | FSTN-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | FSTN-LCD |
| SP06Q002-T Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktivní oblast | 51.2×38.4 mm |
| Obrys | 67.1×55.8×4.1 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | 150/350 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80 (Typ.)(CR≥2)(Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 75Hz |
| Typ lampy | 1S4P A-LED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií HITACHI SP06Q002-T.
HITACHI SP06Q002-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list HITACHI SP06Q002-T nebo podrobné specifikace HITACHI SP06Q002-T nebo jiných LCD HITACHI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora HITACHI SP06Q002-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
HITACHI SP06Q002-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list HITACHI SP06Q002-T nebo podrobné specifikace HITACHI SP06Q002-T nebo jiných LCD HITACHI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora HITACHI SP06Q002-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "SP06Q002-T"
- HITACHI SP06Q002-T
- Datasheet SP06Q002-T
- Obrázek SP06Q002-T
- Cena SP06Q002-T
- Distributor SP06Q002-T

