Přehled
Specifikace
SH320240C

SH320240C Základní informace
| panel Model | SH320240C |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | FSTN-LCD |
| SH320240C Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
SH320240C Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 70 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.120×0.360 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.360×0.360 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 115.17×86.37 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 120.14×92.14 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 148×120.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 20.5 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ5.0) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
SH320240C optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | STN, Black/White (Positive), Transflective |
|---|---|
| Barva zobrazení | Monochrome () |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
SH320240C elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in RA8835 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/240 |
SH320240C podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
SH320240C rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Typ rozhraní | Pad |
