SH320240C

| panel Model | SH320240C |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | FSTN-LCD |
| SH320240C Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktivní oblast | 115.17×86.37 mm |
| Obrys | 148×120.2×20.5 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 20 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson SH320240C.
Amson SH320240C jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SH320240C nebo podrobné specifikace Amson SH320240C nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SH320240C na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson SH320240C jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SH320240C nebo podrobné specifikace Amson SH320240C nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SH320240C na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "SH320240C"
- Amson SH320240C
- Datasheet SH320240C
- Obrázek SH320240C
- Cena SH320240C
- Distributor SH320240C
