Přehled
Specifikace
SG12864A

SG12864A Základní informace
| panel Model | SG12864A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.9 inch, 128×64 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| SG12864A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
SG12864A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 128×64 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 48 PPI |
| Poměr stran | 2:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.52×0.52 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.52×0.52 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 66.52×33.24 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 72.0×40.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 93×70 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.7 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ2.5) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
SG12864A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
|---|---|
| Barva zobrazení | Monochrome () |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
SG12864A elektronika Feature
| Driver IC | COB Built-in SBN6400G |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/64 |
SG12864A podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
SG12864A rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.)(VDD) |
| Vstupní proud pro panel | 4.5/10mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Pad |
