SG12864A

| panel Model | SG12864A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.9 inch, 128×64 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| SG12864A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Aktivní oblast | 66.52×33.24 mm |
| Obrys | 93×70×12.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 20 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson SG12864A.
Amson SG12864A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SG12864A nebo podrobné specifikace Amson SG12864A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SG12864A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson SG12864A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SG12864A nebo podrobné specifikace Amson SG12864A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SG12864A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "SG12864A"
- Amson SG12864A
- Datasheet SG12864A
- Obrázek SG12864A
- Cena SG12864A
- Distributor SG12864A
