Přehled
Specifikace
SG12832A

SG12832A Základní informace
| panel Model | SG12832A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,1.9 inch, 128×32 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| SG12832A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
SG12832A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 128×32 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 68 PPI |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.370×0.380 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.370×0.380 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 47.32×12.12 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 51.0×14.8 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 66×26 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.0 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (2-R2.0) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
SG12832A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
|---|---|
| Barva zobrazení | Monochrome () |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
SG12832A elektronika Feature
| Driver IC | COB Built-in ST7920 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/16 |
SG12832A podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | YG-LED |
SG12832A rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 2.5/4.5mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Pad |
