SG12832A

| panel Model | SG12832A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,1.9 inch, 128×32 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| SG12832A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Aktivní oblast | 47.32×12.12 mm |
| Obrys | 66×26×12 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | YG-LED |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 16 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson SG12832A.
Amson SG12832A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SG12832A nebo podrobné specifikace Amson SG12832A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SG12832A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson SG12832A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SG12832A nebo podrobné specifikace Amson SG12832A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SG12832A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "SG12832A"
- Amson SG12832A
- Datasheet SG12832A
- Obrázek SG12832A
- Cena SG12832A
- Distributor SG12832A
