Přehled
Specifikace
SG12232A

SG12232A Základní informace
| panel Model | SG12232A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.2 inch, 122×32 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| SG12232A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
SG12232A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 122×32 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 57 PPI |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.44×0.490 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.44×0.490 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 53.64×15.64 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 60.5×18.5 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 84×44 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.7 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ2.5) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
SG12232A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
|---|---|
| Barva zobrazení | Monochrome (1-bit) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
SG12232A elektronika Feature
| Driver IC | COB Built-in SED1520 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/32 |
SG12232A podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | YG-LED |
SG12232A rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 2.5/4.5mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Pad |
