SG12232A

| panel Model | SG12232A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.2 inch, 122×32 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| SG12232A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Aktivní oblast | 53.64×15.64 mm |
| Obrys | 84×44×12.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Monochrome (1-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | YG-LED |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 20 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson SG12232A.
Amson SG12232A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SG12232A nebo podrobné specifikace Amson SG12232A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SG12232A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson SG12232A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SG12232A nebo podrobné specifikace Amson SG12232A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SG12232A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "SG12232A"
- Amson SG12232A
- Datasheet SG12232A
- Obrázek SG12232A
- Cena SG12232A
- Distributor SG12232A
