Přehled
Specifikace
SC2004C

SC2004C Základní informace
| panel Model | SC2004C |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.9 inch, 20×4 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| SC2004C Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
SC2004C Mechanické vlastnosti
| Formát zobrazení | 20 characters × 4 lines |
|---|---|
| Zobrazit písma | 5×7 dots + cursor |
| Velikost znaků | 2.95×4.75 mm |
| Rozteč znaků | 3.55×5.35 mm |
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.60×0.60 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 70.4×20.8 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 77×26.3 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 118×43 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.7 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
SC2004C optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | STN, Blue mode (Negative), Transflective |
|---|---|
| Barva zobrazení | Monochrome () |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
SC2004C elektronika Feature
| Driver IC | COB Built-in KS0066 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/16 |
SC2004C podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
SC2004C rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 3.2/6.0mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Pad |
