SC2002A

| panel Model | SC2002A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.9 inch, 20×2 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| SC2002A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Blue/Grey (Positive), Transflective |
| Zobrazit písma | 5×7 dots + cursor |
| Velikost znaků | 3.20×5.55 mm |
| Rozteč znaků | 3.70×5.95 mm |
| Aktivní oblast | 73.5×11.5 mm |
| Oblast rámu | 85.0×18.8 mm |
| Obrys | 116×37×12.7 mm |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | |
| Typ lampy | YG-LED |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 16 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson SC2002A.
Amson SC2002A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SC2002A nebo podrobné specifikace Amson SC2002A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SC2002A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson SC2002A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson SC2002A nebo podrobné specifikace Amson SC2002A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson SC2002A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "SC2002A"
- Amson SC2002A
- Datasheet SC2002A
- Obrázek SC2002A
- Cena SC2002A
- Distributor SC2002A
