S400DJ1-KS5

| panel Model | S400DJ1-KS5 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S400DJ1-KS5 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 878.112×485.352 mm |
| Obrys | 893.1×504.3 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 4800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 88% |
| Doba odezvy | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX S400DJ1-KS5.
INNOLUX S400DJ1-KS5 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX S400DJ1-KS5 nebo podrobné specifikace INNOLUX S400DJ1-KS5 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX S400DJ1-KS5 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX S400DJ1-KS5 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX S400DJ1-KS5 nebo podrobné specifikace INNOLUX S400DJ1-KS5 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX S400DJ1-KS5 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S400DJ1-KS5"
- INNOLUX S400DJ1-KS5
- Datasheet S400DJ1-KS5
- Obrázek S400DJ1-KS5
- Cena S400DJ1-KS5
- Distributor S400DJ1-KS5

