S101WX06

| panel Model | S101WX06 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S101WX06 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 216.96×135.6 mm |
| Obrys | 228.86×148.6×5.2 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S12P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S101WX06.
CDTECH S101WX06 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S101WX06 nebo podrobné specifikace CDTECH S101WX06 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S101WX06 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101WX06 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S101WX06 nebo podrobné specifikace CDTECH S101WX06 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S101WX06 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S101WX06"
- CDTECH S101WX06
- Datasheet S101WX06
- Obrázek S101WX06
- Cena S101WX06
- Distributor S101WX06

