S101WS07

| panel Model | S101WS07 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S101WS07 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 222.72×125.28 mm |
| Obrys | 235×143×5.39 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 600:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 6/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S6P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.85/21/-5.5V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S101WS07.
CDTECH S101WS07 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S101WS07 nebo podrobné specifikace CDTECH S101WS07 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S101WS07 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101WS07 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S101WS07 nebo podrobné specifikace CDTECH S101WS07 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S101WS07 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S101WS07"
- CDTECH S101WS07
- Datasheet S101WS07
- Obrázek S101WS07
- Cena S101WS07
- Distributor S101WS07

