Přehled
Specifikace
S072WX02

S072WX02 Základní informace
| panel Model | S072WX02 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.2 inch, 1280×370 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S072WX02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | 1/2 cut of 8 inch |
S072WX02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1280(RGB)×370 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 187 PPI |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.04525×0.13575 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.13575×0.13575 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 173.76×50.23 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 177.16×55.53 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 186.18×67.35 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 6.6 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
S072WX02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 51% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.3147; Wy:0.3381 |
| Bílá variace | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
S072WX02 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
S072WX02 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 5S6P |
| Tvar lampy | 6 strings |
| Doba životnosti lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 16/19.8V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 180/192mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 2.88/3.8W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S072WX02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/12.63/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 400/40.63/0.29/0.29mA (Typ.)(ICC/AIDD/IGH/IGL) |
| Spotřeba energie na panelu | 554.5/778.2mW (Typ./Max.) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ rozhraní | Connector |
