S072WX02

| panel Model | S072WX02 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.2 inch, 1280×370 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S072WX02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 173.76×50.23 mm |
| Obrys | 186.18×67.35 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 51% |
| Doba odezvy | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 5S6P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/12.63/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S072WX02.
CDTECH S072WX02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S072WX02 nebo podrobné specifikace CDTECH S072WX02 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S072WX02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S072WX02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S072WX02 nebo podrobné specifikace CDTECH S072WX02 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S072WX02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S072WX02"
- CDTECH S072WX02
- Datasheet S072WX02
- Obrázek S072WX02
- Cena S072WX02
- Distributor S072WX02
