Přehled
Specifikace
S065WV03

S065WV03 Základní informace
| panel Model | S065WV03 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S065WV03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | 2/3 cut of 7.0 inch |
S065WV03 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×320 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 133 PPI |
| Poměr stran | 8:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 154.08×57.28 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 156.7×60.66 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 165×72.86 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.5 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
S065WV03 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 55% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S065WV03 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
S065WV03 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S7P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 30K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.6/9.9V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 140/175mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 1.34/1.73W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S065WV03 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/3.3V (Max.)(VDD/AVDD) |
| Typ rozhraní | FPC |
