S065WV03

| panel Model | S065WV03 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S065WV03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 154.08×57.28 mm |
| Obrys | 165×72.86 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 55% |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S7P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3V (Max.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S065WV03.
CDTECH S065WV03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S065WV03 nebo podrobné specifikace CDTECH S065WV03 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S065WV03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S065WV03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S065WV03 nebo podrobné specifikace CDTECH S065WV03 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S065WV03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S065WV03"
- CDTECH S065WV03
- Datasheet S065WV03
- Obrázek S065WV03
- Cena S065WV03
- Distributor S065WV03
