Přehled
Specifikace
S062WV04

S062WV04 Základní informace
| panel Model | S062WV04 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S062WV04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 85 °C |
S062WV04 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 150 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0573×0.1609 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1719×0.1609 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 137.52×77.232 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 140.7×80.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 155.2×88.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.5±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
S062WV04 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 600 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S062WV04 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
S062WV04 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S9P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.6/9.9V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 180/225mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 1.73/2.23W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
S062WV04 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
