S062WV04

| panel Model | S062WV04 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S062WV04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 137.52×77.232 mm |
| Obrys | 155.2×88.2×3.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 600:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S9P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S062WV04.
CDTECH S062WV04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S062WV04 nebo podrobné specifikace CDTECH S062WV04 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S062WV04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S062WV04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S062WV04 nebo podrobné specifikace CDTECH S062WV04 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S062WV04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S062WV04"
- CDTECH S062WV04
- Datasheet S062WV04
- Obrázek S062WV04
- Cena S062WV04
- Distributor S062WV04

