Přehled
Specifikace
S050WQ06

S050WQ06 Základní informace
| panel Model | S050WQ06 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S050WQ06 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
S050WQ06 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 109 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 110.88×62.83 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 113.6×65.5 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.1±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
S050WQ06 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 15 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S050WQ06 elektronika Feature
| Zpětné skenování | No |
|---|---|
| Driver IC | COF Built-in ILI6480 |
S050WQ06 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S2P |
| Tvar lampy | 2 strings |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 19.2/19.8V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 0.76/0.99W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S050WQ06 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | TBD |
| Typ rozhraní | FPC |
