Přehled
Specifikace
S035V04-T

S035V04-T Základní informace
| panel Model | S035V04-T |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S035V04-T Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
S035V04-T Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×640 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 228 PPI |
| Poměr stran | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.037×0.111 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.111×0.111 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 53.28×71.04 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 64×85 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 4.8±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive) |
S035V04-T optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 650 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 9 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.312; Wy:0.349 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S035V04-T elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Driver IC | COG Built-in HX8363-A |
S035V04-T podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 8S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 25.6/30.0V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 512/750mW (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S035V04-T rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
| Typ rozhraní | FPC |
