Přehled
Specifikace
S032WQ04

S032WQ04 Základní informace
| panel Model | S032WQ04 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S032WQ04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -25 ~ 80 °C |
S032WQ04 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 240(RGB)×400 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 145 PPI |
| Poměr stran | 3:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.058×0.174 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.174×0.174 mm (H×V) |
| Hmotnost | 17g (Typ.) |
| Aktivní oblast | 41.76×69.6 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 47.66×80.9 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.3±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
S032WQ04 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 55% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S032WQ04 elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in ILI9327 |
|---|
S032WQ04 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 1S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 3.2/3.3V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 0.26/0.33W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S032WQ04 rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU/RGB |
|---|---|
| Třída signálu | CPU/RGB |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Typ rozhraní | FPC |
