S032WQ04

| panel Model | S032WQ04 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S032WQ04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 41.76×69.6 mm |
| Obrys | 47.66×80.9×2.5 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 55% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU/RGB , 50 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S032WQ04.
CDTECH S032WQ04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S032WQ04 nebo podrobné specifikace CDTECH S032WQ04 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S032WQ04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S032WQ04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S032WQ04 nebo podrobné specifikace CDTECH S032WQ04 nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S032WQ04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S032WQ04"
- CDTECH S032WQ04
- Datasheet S032WQ04
- Obrázek S032WQ04
- Cena S032WQ04
- Distributor S032WQ04

