S032Q10-T

| panel Model | S032Q10-T |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S032Q10-T Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 47.88×63.84 mm |
| Obrys | 55.04×77.7×3.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 55/65/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S5P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 37 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3 (Max.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CDTECH S032Q10-T.
CDTECH S032Q10-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S032Q10-T nebo podrobné specifikace CDTECH S032Q10-T nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S032Q10-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CDTECH S032Q10-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CDTECH S032Q10-T nebo podrobné specifikace CDTECH S032Q10-T nebo jiných LCD CDTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CDTECH S032Q10-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "S032Q10-T"
- CDTECH S032Q10-T
- Datasheet S032Q10-T
- Obrázek S032Q10-T
- Cena S032Q10-T
- Distributor S032Q10-T

