Přehled
Specifikace
S028Q07H

S028Q07H Základní informace
| panel Model | S028Q07H |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S028Q07H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
S028Q07H Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 141 PPI |
| Poměr stran | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 45.2×59.6 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 52.9×71.7 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.1 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
S028Q07H optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 65% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S028Q07H elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in ILI9341 |
|---|
S028Q07H podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 1S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 3.2/3.3V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S028Q07H rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8/16-bit 8080 parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Typ rozhraní | FPC |
