Přehled
Specifikace
S027Q05

S027Q05 Základní informace
| panel Model | S027Q05 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S027Q05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
S027Q05 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 150 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05625×0.16875 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.16875×0.16875 mm (H×V) |
| Hmotnost | 16g |
| Aktivní oblast | 54×40.5 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 63.5×46.6 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.7±0.2 mm |
| Dotykový panel | Without |
S027Q05 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S027Q05 elektronika Feature
| Driver IC | COG Suggest ILI8961 |
|---|
S027Q05 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 2S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 6.4/6.6V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S027Q05 rozhraní signál
| Kategorie signálů | Serial RGB |
|---|---|
| Třída signálu | Serial RGB (8-bit) + SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
