Přehled
Specifikace
S023LQ02

S023LQ02 Základní informace
| panel Model | S023LQ02 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| S023LQ02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
S023LQ02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 173 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0487×0.1461 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1461×0.1461 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 46.725×35.064 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 51×45.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.4 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
S023LQ02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 260 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
S023LQ02 elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in ILI9342 |
|---|
S023LQ02 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 1S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Doba životnosti lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 3.2/3.3V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
S023LQ02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8/16-bit 8080 parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
| Typ rozhraní | FPC |
