Přehled
Specifikace
RX380HDL-C07

RX380HDL-C07 Základní informace
| panel Model | RX380HDL-C07 |
|---|---|
| panel Brand | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,38 inch, 1920×540 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| RX380HDL-C07 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | 1/2 cut of 42" |
RX380HDL-C07 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×540 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 52 PPI |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1615×0.4845 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4845×0.4845 mm (H×V) |
| Hmotnost | 3.2/3.5Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 930.25×261.63 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 936.0×267.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 972×304 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 29.6 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
RX380HDL-C07 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 700 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 75% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.333; Wy:0.360 |
| Bílá variace | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
RX380HDL-C07 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
RX380HDL-C07 podsvícení System
| Poloha lampy | Direct light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | 16.0/50.6W (Typ./Max.) |
RX380HDL-C07 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 0.98A (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
