RX070A-14-TP

| panel Model | RX070A-14-TP |
|---|---|
| panel Brand | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| RX070A-14-TP Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 154.08×85.92 mm |
| Obrys | 164.9×100 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií ROGIN RX070A-14-TP.
ROGIN RX070A-14-TP jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ROGIN RX070A-14-TP nebo podrobné specifikace ROGIN RX070A-14-TP nebo jiných LCD ROGIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ROGIN RX070A-14-TP na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX070A-14-TP jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ROGIN RX070A-14-TP nebo podrobné specifikace ROGIN RX070A-14-TP nebo jiných LCD ROGIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ROGIN RX070A-14-TP na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RX070A-14-TP"
- ROGIN RX070A-14-TP
- Datasheet RX070A-14-TP
- Obrázek RX070A-14-TP
- Cena RX070A-14-TP
- Distributor RX070A-14-TP

