Přehled
Specifikace
RX050A-09

RX050A-09 Základní informace
| panel Model | RX050A-09 |
|---|---|
| panel Brand | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| RX050A-09 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
RX050A-09 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 109 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 110.88×62.832 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.1±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
RX050A-09 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.231; Wy:0.231 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
RX050A-09 elektronika Feature
| Driver IC | Built-in HX8257A-A01 |
|---|
RX050A-09 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S2P |
| Tvar lampy | Array |
| Napětí lampy | 18.2V (Typ.) |
| Proud lampy | 40mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
RX050A-09 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/PVDD) |
| Typ rozhraní | FPC |
