RX035A-03

| panel Model | RX035A-03 |
|---|---|
| panel Brand | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| RX035A-03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 48.96×73.44 mm |
| Obrys | 56.54×85.5 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8/16-bit 8080 parallel , 39 pins |
| Vstupní napětí | 2.5/3.3V (Min./Max.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií ROGIN RX035A-03.
ROGIN RX035A-03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ROGIN RX035A-03 nebo podrobné specifikace ROGIN RX035A-03 nebo jiných LCD ROGIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ROGIN RX035A-03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX035A-03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ROGIN RX035A-03 nebo podrobné specifikace ROGIN RX035A-03 nebo jiných LCD ROGIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ROGIN RX035A-03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RX035A-03"
- ROGIN RX035A-03
- Datasheet RX035A-03
- Obrázek RX035A-03
- Cena RX035A-03
- Distributor RX035A-03

