Přehled
Specifikace
RX024A-03

RX024A-03 Základní informace
| panel Model | RX024A-03 |
|---|---|
| panel Brand | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| RX024A-03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
RX024A-03 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Delta |
| Hustota pixelů | 120 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.100×0.1525 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 48×35.685 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 54.8×47.15 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.85/2.9 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
RX024A-03 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Sluneční světlo čitelné | N |
RX024A-03 elektronika Feature
| Celková spotřeba energie | 250mW (Typ.) |
|---|---|
| Driver IC | Built-in OTA5182A |
RX024A-03 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar lampy | Parallel |
| Doba životnosti lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 3.2V (Typ.) |
| Proud lampy | 30/40mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
RX024A-03 rozhraní signál
| Kategorie signálů | Serial RGB |
|---|---|
| Třída signálu | Serial RGB (8-bit) + SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
| Typ rozhraní | FPC |
