RX024A-03

| panel Model | RX024A-03 |
|---|---|
| panel Brand | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| RX024A-03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 48×35.685 mm |
| Obrys | 54.8×47.15×2.9 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | , CIE1931 45% |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 2 pcs WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií ROGIN RX024A-03.
ROGIN RX024A-03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ROGIN RX024A-03 nebo podrobné specifikace ROGIN RX024A-03 nebo jiných LCD ROGIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ROGIN RX024A-03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX024A-03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ROGIN RX024A-03 nebo podrobné specifikace ROGIN RX024A-03 nebo jiných LCD ROGIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ROGIN RX024A-03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RX024A-03"
- ROGIN RX024A-03
- Datasheet RX024A-03
- Obrázek RX024A-03
- Cena RX024A-03
- Distributor RX024A-03
