Přehled
Specifikace
RX-B0070C3500

RX-B0070C3500 Základní informace
| panel Model | RX-B0070C3500 |
|---|---|
| panel Brand | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| RX-B0070C3500 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
RX-B0070C3500 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 134 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Without Polarizer |
| Aktivní oblast | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 156.6×89.25 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 164.9×100 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.5 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
RX-B0070C3500 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.304; Wy:0.339 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
RX-B0070C3500 elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in OTA7001 + OTD9960A |
|---|
RX-B0070C3500 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S5P |
| Tvar lampy | Array |
| Napětí lampy | 9.6V (Typ.) |
| Proud lampy | 100mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
RX-B0070C3500 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
