RX-B0070C3500

| panel Model | RX-B0070C3500 |
|---|---|
| panel Brand | ROGIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| RX-B0070C3500 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 154.08×85.92 mm |
| Obrys | 164.9×100 mm |
| Povrch | Without Polarizer |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 3S5P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií ROGIN RX-B0070C3500.
ROGIN RX-B0070C3500 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ROGIN RX-B0070C3500 nebo podrobné specifikace ROGIN RX-B0070C3500 nebo jiných LCD ROGIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ROGIN RX-B0070C3500 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX-B0070C3500 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ROGIN RX-B0070C3500 nebo podrobné specifikace ROGIN RX-B0070C3500 nebo jiných LCD ROGIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ROGIN RX-B0070C3500 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "RX-B0070C3500"
- ROGIN RX-B0070C3500
- Datasheet RX-B0070C3500
- Obrázek RX-B0070C3500
- Cena RX-B0070C3500
- Distributor RX-B0070C3500

