Přehled
Specifikace
R196UFE-L01

R196UFE-L01 Základní informace
| panel Model | R196UFE-L01 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.6 inch, 1600×1200 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| R196UFE-L01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 55 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | Clear base |
R196UFE-L01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1600(LCR)×1200 (UXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | LCR Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 102 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.083×0.249 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.249×0.249 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 398.4×298.8 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
R196UFE-L01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 1100 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Grayscale (8-bit) |
| Doba odezvy | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.294; Wy:0.309 |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
R196UFE-L01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
R196UFE-L01 podsvícení System
| Typ lampy | WLED |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 50K(Min.) (Hours) |
R196UFE-L01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
